21 Günde Değişimi Fark Et

21 Günde Değişimi Fark Et

DEĞİŞİMİ FARK ET PAKETİ

Aynı anda, aynı kurumda hem psikolog hem de diyetisyenden hizmet alabileceğiniz bu paket tam size göre.
Amacımız; kilo vermenize yardımcı olmak, verdiğiniz kiloları korumak ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmek. Tüm bunları yaparken sevdiğiniz yiyecekleri yemeye devam ederek, iyi bir ruh hali ile motivasyonunuzu kaybetmeden sağlıklı bir hayata başlayarak fiziksel ve ruhsal açıdan 21 günde değişiminizi amaçlıyoruz.

Kimler için uygundur?

Kilo problemi olan/olmayan, düzensiz beslenen, düzenli beslenmeyi sürdüremeyen, dengeli beslenerek kilo vermek isteyen ve kilosunu her zaman korumak isteyen kişiler için uygundur.

Kimler için uygun değildir?

Sağlık durumundan dolayı özel bir beslenme düzeni olması gereken kişiler için uygun değildir. Diyabet hastaları, hamile ve emziklilik döneminde olan anneler vb.

Paketi kimler veriyor?

Alanında uzman, Uzman Diyetisyen Ecem Ocak ve Beslenme ve Diyet alanında da özel olarak çalışan Klinik Psikolog G. Tansu Ocak tarafından verilmektedir.

Paketin süresi ne kadardır?

21 günlük bir program olup, haftada bir hem Psikolog hem de Diyetisyen ile görüşmeyi içermektedir.

Yer / Konum?

Paketi online olarak satın alabilirsin. Dolayısıyla, telefon ve internetin çektiği her yerde olabilir.

Paketi nasıl satın alabilirim?

Paketi satın almak için aşağıda bulunan "Satın Al" butonundan gerekli bilgileri girip bize mesaj atabilir, 0 (212) 360 12 12 telefon numarasını arayabilir, veya 0 (541) 459 12 12 telefon numaramızdan bize WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla ulaşabilirsin.

ONLINE PAKETLER

21 Günde Değişimi Fark Et Paketi

Detaylar
whatsapp